prosze czekac

Proszę czekać kilkanaście sekund...
  • slidebg1
    zabrane pieniądze!

Kalkulator

Wylicz ile straciłeś

Oblicz ile możesz wywalczyć przystępując do Grupy!

Kalkulator umożliwi każdemu konsumentowi, który zawarł umowę kredytu walutowego, obliczenie jak dużą kowtę pieniędzy stracił, a także ile nadpłaci do końca obowiązywania umowy, w związku ze stosowaniem przez bank tzw. spreadu walutowego.

Zestawienie danych dotyczących kursów kupna i sprzedaży walut każdego z banków komercyjnych wraz ze średnim kursem Narodowego Banku Polskiego obrazuje różnice między właściwą kwotą każdej raty, którą powinien uiścić kredytobiorca a kwotą pobraną przez dany bank.

Dokonana kalkulacja przedstawi Państwu sumę należności pobranych przez bank, których zwrotu domagamy się w ramach postepowania grupowego. W zależności od wysokości kredytu kwoty mogą oscylować w granicach kilkuset, kilku a nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Przedstawiony kalkulator dokonuje obliczeń w oparciu o podstawowe dane w związku z tym wynik obrazuje orientacyjną kwotę, której kredytobiorca może domagać sie od banku. W najbliższej przyszłości przeiwdujemy przygotowanie rozbudowanego oraz bardzo precyzyjnego kalkulatora.

Obecna wersja kalkulatora jest przedmiotem testów, za wszelkie nieprawidłowe wyniki bardzo przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość. Jeśli zauważą Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości bardzo prosimy o informację pod adrese e-mail: kontakt@fundacjawspolna.pl.

Kwota raty:
Waluta:
Nazwa banku:
Data pierwszej raty
Ilość rat

ZAPISZ SIĘ
DO GRUPY

Copyright © 2014 Fundacja Wspólna Sprawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin korzystania z serwisuRealizacja: WEBPC-GROUP