prosze czekac

Proszę czekać kilkanaście sekund...
 • slidebg1
  Czy wiesz
  ile przepłaciłeś
  spłacając swój kredyt
  walutowy?
  Sprawdź to teraz!
 • Banki czują się
  bezkarne!
  Czas to zmienić!
  Wciąż zarabiają na
  nas coraz więcej
  i więcej
  i więcej!
 • WYSOKOŚĆ
  KAŻDEJ TWOJEJ RATY
  MOŻE BYĆ MNIEJSZA
  o 5-10%
 • slidebg1
  Sam jesteś bezsilny
  wobec banku
  czy dewelopera
 • Zrzeszamy wszystkich
  poszkodowanych
  Przygotowujemy
  zbiorowe pozwy
  przeciwko bankom
  Bo tylko razem jesteśmy
  w stanie wywalczyć
  niesłusznie
  zabrane pieniądze!

Kalkulator

Wylicz ile straciłeś

Oblicz ile możesz wywalczyć przystępując do Grupy!

Kalkulator umożliwi każdemu konsumentowi, który zawarł umowę kredytu walutowego, obliczenie jak dużą kowtę pieniędzy stracił, a także ile nadpłaci do końca obowiązywania umowy, w związku ze stosowaniem przez bank tzw. spreadu walutowego.

Zestawienie danych dotyczących kursów kupna i sprzedaży walut każdego z banków komercyjnych wraz ze średnim kursem Narodowego Banku Polskiego obrazuje różnice między właściwą kwotą każdej raty, którą powinien uiścić kredytobiorca a kwotą pobraną przez dany bank.

Dokonana kalkulacja przedstawi Państwu sumę należności pobranych przez bank, których zwrotu domagamy się w ramach postepowania grupowego. W zależności od wysokości kredytu kwoty mogą oscylować w granicach kilkuset, kilku a nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Przedstawiony kalkulator dokonuje obliczeń w oparciu o podstawowe dane w związku z tym wynik obrazuje orientacyjną kwotę, której kredytobiorca może domagać sie od banku. W najbliższej przyszłości przeiwdujemy przygotowanie rozbudowanego oraz bardzo precyzyjnego kalkulatora.

Obecna wersja kalkulatora jest przedmiotem testów, za wszelkie nieprawidłowe wyniki bardzo przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość. Jeśli zauważą Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości bardzo prosimy o informację pod adrese e-mail: kontakt@fundacjawspolna.pl.

Kwota raty:
Waluta:
Nazwa banku:
Data pierwszej raty
Ilość rat

ZAPISZ SIĘ
DO GRUPY

Copyright © 2014 Fundacja Wspólna Sprawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin korzystania z serwisuRealizacja: WEBPC-GROUP